O nás

O nás

Prvá myšlienka

Ten pocit, keď si chcete kúpiť kvalitné tričko s potlačou, ale všade nachádzate len tie priehľadné paródie na tričká z Číny. Cena je fajn, ale „vďaka“ kvalite textilu cez nich vidíte asi tak, ako cez Vaše Ray-Bany a pri pohľade na design potlače by ste dali kráľovstvo za jedno čisté biele tričko.

Presne tento pocit už nezdravo dlho sužoval aj nás a márne sme čakali na záchranu. Nakoniec jednému nadšenému designerovi a jednému tlačiarovi došlo, že keď chcú bojovať s inváziou ázijského textilu s polčasom rozpadu 5 dní, budú musieť spojiť sily.

E-potlac

Tak vznikol náš projekt e-potlac.cz a jeho cieľ je prinášať zákazníkom ČESKÉ tričká vyrobené v ČECHÁCH z textilu zakúpeného v ČECHÁCH a vždy s originálnym designom od ČESKÉHO designéra. A teraz prinášame tento projekt aj na SLOVENSKO.

Ponúkame štandardne vysokú kvalitu, ktorú nasajete všetkými zmyslami už po rozbalení prvej zásielky od nás a dbáme na veľmi komfortný servis. Nesedí Vám tričko, zakúpené u nás? Potrebujete inú veľkosť? Bez problémov, vymeníme Vám ho zadarmo a doručíme až do šatníka – vždy v najkratšom možnom čase.