O nás

O nás

Prvá myšlienka

Ten pocit, keď si chcete kúpiť kvalitné tričko s potlačou, ale všade nachádzate len tie priehľadné paródie na tričká z Číny. Cena je fajn, ale „vďaka“ kvalite textilu cez nich vidíte asi tak, ako cez Vaše Ray-Bany a pri pohľade na design potlače by ste dali kráľovstvo za jedno čisté biele tričko.

Presne tento pocit už nezdravo dlho sužoval aj nás a márne sme čakali na záchranu. Nakoniec jednému nadšenému designerovi a jednému tlačiarovi došlo, že keď chcú bojovať s inváziou ázijského textilu s polčasom rozpadu 5 dní, budú musieť spojiť sily.

E-potlac

Tak vznikol náš projekt e-potlac.cz a jeho cieľ je prinášať zákazníkom ČESKÉ tričká vyrobené v ČECHÁCH z textilu zakúpeného v ČECHÁCH a vždy s originálnym designom od ČESKÉHO designéra. A teraz prinášame tento projekt aj na SLOVENSKO.

Ponúkame štandardne vysokú kvalitu, ktorú nasajete všetkými zmyslami už po rozbalení prvej zásielky od nás a dbáme na veľmi komfortný servis. Nesedí Vám tričko, zakúpené u nás? Potrebujete inú veľkosť? Bez problémov, vymeníme Vám ho zadarmo a doručíme až do šatníka – vždy v najkratšom možnom čase.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie